Állásajánlataink:

Assisztens

A Flamstop törökbálinti központjában minden nap azért dolgozunk, hogy még jobbak legyünk, a megrendelőink igényének maximális kielégítése érdekében. Ehhez keressük azt a kollégát, aki a munkájával támogatja a csapatot az adminisztratív feladatok elvégzésével. Gyere és csatlakozz hozzánk!

Mit kínálunk Neked?

  • Laptopot, mobiltelefont
  • Rugalmasságot – A betanulásod után home office lehetőséggel
  • Kihívásokkal teli, izgamas feladatkört – Munkád során a társosztályokkal együttműködsz, egyeztetsz, megvalósítasz, és munkáddal valódi értéket teremtesz a szervezet számára.
  • Jó hangulatú munkakörnyezetet
  • A figyelmünket és nyitottságunkat – Mi Rád vagyunk kíváncsiak!
  • Céges rendezvényeket, tréning és szakmai továbbképzési lehetőségeket
  • Étkezőnkben finom kávét

Mit várunk Tőled?

  • Minimum 2 év asszisztensi tapasztalat
  • Közép vagy felsőfokú végzettség
  • MS Office
  • Belső ügyfélorientáltság és jó kommunikációs készség
  • Erős együttműködési képesség

Mi lesz a feladatod?

  • Napi operatív feladatok
  • Flotta kezelés
  • Irodaszer rendelés
  • E-napló kezelés
  • Munkavédelmi adminisztráció
  • unkavédelmi eszközök nyilvántartása, koordinálása
  • Szállás koordinálás
  • Utazás szervezés
  • Támogatást nyújt a kollégáknak adminisztrációs feladatokban
  • Ad hoc és állandó riportok készítése