Állásajánlataink:

Műszaki előkészítő mérnök

A Flamstop törökbálinti központjában minden nap azért dolgozunk, hogy még jobbak legyünk, a megrendelőink igényének maximális kielégítése érdekében. Ehhez keressük azt a mérnök kollégát, aki a rengeteg adat között is megtalálja a legfontosabb összefüggéseket. Gyere és csatlakozz hozzánk!

Mit kínálunk Neked?

  • Laptopot, mobiltelefont
  • Rugalmasságot – A betanulásod után home office lehetőséggel
  • Kihívásokkal teli, izgamas feladatkört – Munkád során a társosztályokkal együttműködsz, egyeztetsz, megvalósítasz, és munkáddal valódi értéket teremtesz a szervezet számára.
  • Jó hangulatú munkakörnyezetet
  • A figyelmünket és nyitottságunkat – Mi Rád vagyunk kíváncsiak!
  • Céges rendezvényeket, tréning és szakmai továbbképzési lehetőségeket
  • Étkezőnkben finom kávét

Mit várunk Tőled?

  • Minimum 5 év építőipari tapasztalat
  • BIM ismeret
  • Felsőfokú végzettség (gépészmérnök/építészmérnök)
  • MS Office
  • Belső ügyfélorientáltság és jó kommunikációs készség
  • Stratégiai, projekt alapú gondolkodás, erős együttműködési képesség

Mi lesz a feladatod?

  • Gondoskodik az ajánlathoz szükséges ütemtervekről, az ajánlathoz szükséges minden irat, dokumentum beszerzéséről, előkészítéséről
  • Folyamatosan tartja a kapcsolatot az ajánlatkérő képviselőjével és a kivitelezési csoporttal
  • Ellátja a feladatkörében felmerülő adminisztrációs teendőket
  • Az üzleti igények megértése, a piac változásainak követése
  • Ad hoc és állandó riportok készítése